Depilacja laserowa ud

Depilacja laserowa ud

CO WARTO WIEDZIEĆ O DEPILACJI LASEROWEJ UD -lightsheer Katowice

Włosy, które pojawiają się na udach, mimo iż nie są aż tak widoczne, jak to ma miejsce w innych okolicach skórnych, to jednak wciąż wpływają na ostateczny efekt wizualny. Co więcej, z powodu takiego owłosienia na udach nie można uzyskać idealnej gładkości skóry. A przecież właśnie o gładkich nogach, szczególnie w czasie letnim marzą wszystkie kobiety. Jeżeli zatem pragnie się uzyskać najlepsze efekty, a jednocześnie nie poświęca swojego cennego każdego dnia czasu na golenie nóg, warto zdecydować się na zabieg, którym jest depilacja laserowa uda.

 

Gładkie uda – Depilacja laserowa Katowice

Uda potraktowane wiązką lasera już niedługo po zabiegu będą znacznie gładsze. Wszystko z powodu uszkadzania struktury włosków, ale także obumierania mieszków włosowych. Niektórzy zadają sobie pytanie, dlaczego właściwie taki zabieg trzeba powtarzać? Wszystko z tego powodu, że włoski odrastają nierównomiernie i w rożnym czasie, więc nie na wszystkie laser zadziała w jednym momencie. Jeżeli chcemy, by nasze nogi na znacznie dłużej pozostały gładkie, warto zastosować do ośmiu zabiegów, które będą odbywały się w odstępie czasowym około pięciu tygodni. W porównaniu do klasycznej depilacji nie są one aż tak bolesne. Można odczuwać delikatne szczypanie, albo pieczenie, jednak ból jest nieporównywalnie mniejszy od tego, który pojawia się przy depilacje woskiem. Można także zastosować różnego rodzaju żele, które złagodzą ewentualne objawy.

 

Przygotowanie do zabiegu

Na sam zabieg należy udać się z ogolonymi nogami. W tym celu trzeba jednak zastosować zwykła jednorazową maszynkę. Powinno się także unikać opalania, solarium, a także wyeliminować na ten czas jakiekolwiek peelingi oraz kremy i leki powodujący złuszczanie się naskórka. Dzięki depilacje laserowej będziemy mogli cieszyć się gładkimi udami przez długi czas. Spytaj ekspertów od lasera lightsheer Katowice jak możesz lepiej przygotować się do zabiegu, aby był on bezpieczniejszy i bardziej efektywny. O próbie laserowej możesz poczytać pod tym linkiem.

 

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

 

 

Po więcej informacji o depilacji łydek zapraszamy tutaj!

Specjalista lightsheer Katowice

mgr Magłorzata Budziosz

Oceń nas

Author Info

Depilacja laserowa Katowice