Depilacja laserowa łydek

Depilacja laserowa łydek

Co warto wiedzieć o depilacji laserowej łydek  -lighsheer laser  katowice

Piękne i gładkie nogi, szczególnie w okresie wakacyjnym, jest marzeniem praktycznie każdej kobiet. Szczególnie mowa tutaj o łydkach, na których owłosienie widać zazwyczaj znacznie mocniej, aniżeli na udach. W dodatku jest to ta część ciała, która w trakcie upału jest najczęściej odsłaniana. Eksponowanie własnych nóg w zwiewnych sukienkach, czy krótkich spodenkach nie będzie niczym fascynującym, jeżeli odpowiednio nie zadba się o gładkość swojej skór. Jeżeli zatem jest się kobietą, której zależ na estetycznym wyglądzie, ale również na świetnej prezencji w letnich strojach, warto skorzystać z zabiegu, którym jest depilacja laserowa łydki na sprzęcie lightsheer laser Katowice.

 

Dla kogo laser lightsheer

Kobiety zabiegane, które nie mają czasu na codzienne golenie nóg, właśnie dzięki temu zabiegowi będą mogły zapomnieć o tym problemie. Wysmuklą swoje nogi i sprawią, że będą one gładkie. Depilację łydek poleca się także mężczyznom, u których nadmierne owłosienie może stanowić problem osobisty. Zabieg ten wykorzystują także licznie sportowcy, szczególnie mowa tutaj o kolarzach oraz o pływakach.

Jak działa laser?

Aby pozbyć się nadmiernego owłosienia na łydkach, należy każdy włosek potraktować laserem, dzięki czemu dochodzi do zniszczenia mieszka włosowego oraz macierzy. W ten sposób włoski przestają odrastać, ponieważ ich podstawowa struktura zostaje naruszona. Co więcej, bardzo dużą zaletą tego rodzaju depilacji z wykorzystaniem lasera jest brak dyskomfortu spowodowanego bólem. Ten bowiem pojawia się w momencie depilacji tradycyjnej. Dodatkową zaletą depilacji laserowej łydek jest fakt, że włoski na nich nie będą odrastały tak szybko, a także nie będą już takie mocne i sztywne. Co więcej, może z tej metody korzystać także osoba, który w przypadku depilacji klasycznej wykazuje uczulenie na różne preparaty i kremy. Istnieje jeszcze jedna zaleta depilacje laserowej łydek, o której rzadko się wspomina. Mimo iż jest to dosyć duży koszt jednorazowy, to jednak w przeliczeniu na wszystkie jednorazowe maszynki do golenia, z których będzie się korzystało przez resztę swojego życia, wciąż jest to znacznie bardziej opłacalna opcja.

Szukasz informacji o depilacji laserowej bikini? Zapraszamy tutaj

 

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

 

Specjalista gabinetu Depilacja laser Katowice

mgr Magłorzata Budziosz

Oceń nas

Author Info

Depilacja laserowa Katowice