Męska depilacja laserowa

Męska depilacja laserowa

Męska depilacja laserowa

Depilacja laserowa dotyczy wielu uniwersalnych zabiegów, dedykowanych nie tylko płci pięknej, ale również panom. Jeszcze do niedawna kwestia ta dotyczyła wyłącznie sportowców, w szczególności kulturystów oraz pływaków. Obecnie, depilacja laserowa cieszy się niesłabnącą popularnością również wśród dbających o siebie mężczyzn – panów, którzy pragną podobać się sobie oraz swoim partnerkom. Redukcja owłosienia pod pachami, z klatki piersiowej, z pleców, a także z miejsc intymnych – to cztery szczególnie preferowane przez mężczyzn obszary depilacji, aczkolwiek wybór jest znacznie szerszy.
Mimo że depilacja nadal uznawana jest za niemęską, coraz więcej panów decyduje się na jej wykonanie. Dlaczego? Nie da się ukryć, że regularna niwelacja zbędnego owłosienia znacząco zwiększa codzienny komfort – zwłaszcza w okresie letnim, gdzie nadmiar włosków odpowiedzialny jest za bardzo przykry zapach. Nadmierna potliwość to dolegliwość, której skutki odczuwają zarówno panie jak i panowie. Jedynie codzienna toaleta w połączeniu z depilacją są w stanie skutecznie wyeliminować nieprzyjemną woń naszego ciała, a także utrzymać ciało w odpowiedniej kondycji.

Męska depilacja laserowa – co wybrać?

Chociaż wyróżniamy wiele metod męskiej depilacji, jedyną trawą opcją jest depilacja laserowa. Odpowiednio przeprowadzony zabieg pozwala wyeliminować zbędne owłosienie raz na zawsze. Z uwagi na ciemny kolor męskich włosków, jego skuteczność jest znacznie wyższa, aniżeli w przypadku przedstawicielek płci pięknej. Cały cykl dedykowany panom składa się z trzech do czterech sesji zabiegowym – zależnie od indywidualnych predyspozycji. Chociaż depilacja laserowa nie wiąże się ze skutkami ubocznymi, może doprowadzić do chwilowych podrażnień skóry. Całość jest jednak całkowicie bezbolesna. Wykorzystanie wysokiej klasy laserów sprawia, że zabieg jest w pełni bezpieczny zarówno dla zdrowia jak i życia.

 

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

Joanna Gabor

Specjalistka gabinetu Depilacja laserowa Katowice

 

Oceń nas

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA