LIGHTSHEER KATOWICE A INNE LASERY

LIGHTSHEER KATOWICE A INNE LASERY

Porównanie laserów lighsheer z innymi dostępnymi na rynku

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy specjalny cykl artykułów „Depilacja laserowa Katowice-  specjaliści radzą”, aby w jasny i klarowny sposób przedstawić wszystkie zalety depilacji. Zatem zapraszamy do zapoznania się z artykułem o wdzięcznym tytule: Lightsheer a inne lasery .

Na pierwszy rzut oka depilacja laserem diodowym Light sheer i laserem IPL wydaje się być podobną metodą. Różnica jest zauważalna, kiedy przyjrzymy się parametrom zabiegu.

KLUCZEM SĄ PARAMETRY

Przy depilacji IPL używa się wiązki światła o różnej długości fal, a przy depilacji Light Sheer długość fali zawsze wynosi 810nm. Przez lata obecności obu technik na rynku usług kosmetycznych z czystym sumieniem można stwierdzić, że depilacja LightSheer cieszy się znacznie większą niezawodnością. Urządzenia IPL zazwyczaj przynoszą tylko czasowe efekty i na dzień dzisiejszy są alternatywą dla wosku, pasty cukrowej lub depilatora elektrycznego.

 

LASER LIGHTSHEER A DOMOWA ALTERNATYWA

Od stosunkowo niedawna na rynku pojawiają się urządzenia IPL do domowej depilacji, co wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Dla osób mających włosy podatne na działanie światła lampy ksenonowej i nie oczekują bardzo trwałych efektów. Lasery diodowe są zarezerwowane tylko i wyłącznie do użytku w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, kosmetologicznych i lekarskich przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

 

Czy powinnam się kierować wybierając zabieg depilacja katowice laserowa Katowice?

Bardzo ważne jest aby dowiedzieć się wcześniej na jakim dokładnie laserze pracuje gabinet, który chcemy odwiedzić. Często gabinety reklamują się jako lighsheer w rzeczywistości posiadają tanie lasery, które jedynie imitują oryginał. Z bardzo ważnych rzeczy ma które należy zwrócić uwagę jest również wyszkolenie personelu – ponieważ  lighsheer w rękach niedoświadczonej osoby może wyrządzić niepotrzebne szkody. Zatem ważny jest nie tylko laser , ale również kompetencje i doświadczenie personelu. Zatem jeśli ktoś się waha: Lightsheer a inne lasery – po tym artykule powinien dokonać najlepszego możliwego wyboru na rynku, jakim jest laser ligthsheer.

 

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

Specjalista Laserowa Depilacja Katowice

mgr Małgorzata Budziosz

LIGHTSHEER KATOWICE A INNE LASERY
4 (80%) z 1 ocen

Author Info

Depilacja laserowa Katowice