Depilacja laserowa wąsika

Depilacja laserowa wąsika

Depilacja laserowa wąsika

Gładka skóra to szczęśliwa skóra! Brak owłosienia na twarzy to przede wszystkim domena przedstawicielek płci pięknej. Młode kobiety cieszą się nieskazitelnie gładką powierzchnią skóry. Z czasem na twarzy pojawia się drobny meszek. Gdy jest jasny, a co za tym idzie niewidoczny, nie sprawia większych problemów. Zazwyczaj wystarczy dobry makijaż, aby całkowicie pozbyć się problemu. Wraz z upływem lat włoski ciemnieją. Dzieje się tak za sprawą wzrostu poziomu testosteronu. Oczywiście, nie jest zasadą, że każda kobieta zmuszona będzie borykać się z nieestetycznym owłosieniem na twarzy. Gdy jednak problem ten dosięgnie również nas, zamiast wylewać łzy czy co gorsza chwytać po jednorazową maszynkę do golenia, warto skorzystać z zabiegu laserowej depilacji twarzy.

Alternatywy dla depilacja laserowa wąsika

Istnieje wiele metod depilacji najbardziej uciążliwej formy owłosienia na twarzy – ciemnego wąsika. Niestety, większość z nich przynosi wyłącznie czasową ulgę. Wraz z upływem kolejnych dni bądź tygodni włoski odrastają, a co gorsza, stają się mocniejsze i bardziej widoczne. Przy goleniu włosków maszynką bądź usuwaniu za pomocą kremu do depilacji, krótkie włoski nad górną wargą oraz w kącikach ust mogą pojawić się już tego samego dnia! Peseta, wosk bądź pasta cukrowa dadzą nam nieco więcej wytchnienia, jednakże i w tych przypadkach włoski odrosną.
Najbardziej ekonomiczną, praktyczną, wygodną i trwałą metodą redukcji wąsika jest oczywiście depilacja laserowa. Zabieg pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Co więcej, jest w pełni komfortowy, bezbolesny i pozbawiony skutków ubocznych. Najważniejsze jednak, że depilacja laserowa pozwala pozbyć się owłosienia na twarzy raz na zawsze.

 

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

Joanna Gabor

Specjalistka gabinetu Depilacja laserowa Katowice

Oceń nas

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA