Depilacja laserowa uszu

Depilacja laserowa uszu

Depilacja laserowa uszu

Chyba nie ma miejsca, w którym włoski wyglądają bardzie nieestetycznie, aniżeli uszy. Owłosione uszy przywodzą nam na myśl hobbita, trolla albo goblina. Nie da się również ukryć, że owłosienie w tym miejscu nie jest zbytnio komfortowe czy wygodne. Dodatkowo, może prowadzić do dolegliwości natury zdrowotnej. Kluczem do sukcesu w zakresie owłosienia w uszach jest depilacja laserowa. Zabieg wykonywany przy użyciu wysokiej klasy urządzenia – lasera diodowego – pozwala raz na zawsze pozbyć się zbędnych włosków z dowolnego miejsca na naszym ciele, również z uszu i ich okolic.

Depilacja laserowa uszu – możliwe alternatywy

Oczywiście, istnieje wiele alternatyw do laserowego usuwania owłosienia z uszu. Jako że niezwykle ciężko jest operować w tych okolicach jednorazową maszynką, golarką czy woskiem, wiele osób decyduje się na wyrwanie włosków pęsetą. Cały proces nie należy do najprzyjemniejszych – jest bolesny, powoduje liczne podrażnienia, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić do wielodniowej migreny. Depilacja laserowa charakteryzuje się wysoką skutecznością. Komplet zabiegów wystarczy, aby pozbyć się włosków bez ryzyka bólu głowy.

Co daje depilacja laserowa uszu

Laserowa depilacja uszu jest zabiegiem szybkim i komfortowym. Najlepsze i najszybsze efekty zauważymy w przypadku ciemnych i grubych włosków. Na około pięć tygodni przed planowaną wizytą u kosmetyczni nie wolno wyrywać znajdujących się w uszach włosków. Jeżeli nam przeszkadzają, możemy zdecydować się na ich przycięcie. Seria zabiegów laserowej depilacji oscyluje w granicach trzech – czterech wizyt, zależnie od indywidualnych predyspozycji. Kompleksowy zabieg pozwala całkowicie pozbyć się włosków z uszu.
Zabieg depilacji laserowej przeznaczony jest zarówno dla pań jak i dla panów.

 

 

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

Joanna Gabor

Specjalistka gabinetu Depilacja laserowa Katowice

Oceń nas

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA