Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa pleców

Nadmierne owłosienie na plecach nie prezentuje się okazale. Jest to jeden z największych problemów, z jakimi borykają się mężczyźni w kwestii kłopotliwego owłosienia. Szczególnie dotyka on mężczyzn, którzy mają ciemne włosy. Wbrew pozorom bardzo wielu panów korzysta z różnych metod usuwania owłosienia, w tym nie tylko z maszynek, ale także depilacji tradycyjnej.

Sprawiają sobie jednak tym ból, dodatkowo podrażniają skórę, a i tak już po niedługim czasie muszą powtórzyć depilację, ponieważ włoski odrastają, często nawet mocniejsze i bardziej gęste. Żeby móc raz na zawsze pozbyć się tej przykrej przypadłości, jaką jest nadmierne owłosienie, warto zapisać się na zabieg, którym jest depilacja laserowa pleców.

 

Fakty na temat depilacja laserowa pleców

Jest to bardzo skuteczna metoda, która pozwala na usunięcie włosów, nawet jeżeli do tej pory były one bardzo gęste i twarde. Zabieg ten wykonuje się w specjalnych gabinetach kosmetologicznych. Wykorzystuje się do niego laser diodowy, który potrafi swoim zasięgiem objąć określoną powierzchnię pleców. Można zatem wydepilować plecy od linii pośladków aż do samych ramion. W przeciwieństwie do mechanicznych sposobów pozbywania się włosków, dzięki laserowi nie trzeba wykonywać tego na pojedynczych włoskach.

Laserem obejmuje się znacznie większą powierzchnię pleców, niż miałoby to miejsce z wykorzystaniem chociażby pęsety. Co więcej, zastosowanie lasera to gwarancja, że odczuje się co najwyżej minimalne szczypane, lecz na pewno nie ból porównywalny z tym, który dotyka osoby wykonujące depilację woskiem.

Efekt już po kilku zabiegach jest trwały. Oznacza to więc, że pozbywamy się owłosienia z pleców na zawsze. Warto zatem pomyśleć o takim prezencie dla samego siebie i zafundować sobie zabieg, który nie jest inwazyjny, a pozwala na zawsze zapomnieć o problemie, którym dotychczas były mocno owłosione plecy.

 

Jeśli chcesz zapoznać się z pełną ofertą zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

 

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

 

Specjalista gabinetu Depilacja laserowa Katowice

mgr Małgorzata Budziosz

Oceń nas

Author Info

Depilacja laserowa Katowice