Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach

Co warto wiedzieć o depilacji laserowej pach laserem lighsheer

Zabiegowi depilacji poddaje się coraz więcej osób. Mowa tutaj nie tylko o kobietach, ale również o mężczyznach. Popularność tej metody usuwania zbędnego owłosienia jest więc znacznie popularniejsza, aniżeli jeszcze kilka lat temu, kiedy to posługiwano się w tym celu zwyczajną maszynką jednorazową. Jeżeli natomiast chodzi o okolice pach, jest to bardzo delikatne miejsce, w którym pozbywanie się owłosienia powinno wiązać się z odpowiednim wyczuciem. Ostatnio bardzo polecana, ale i godna uwagi metoda to depilacja laserowa pach.

 

Co warto wiedzieć wcześniej

Osoby, które pragną zapisać się na taką formę depilacji, powinny przez około miesiąc przed zabiegiem zaprzestać usuwania włosów z cebulkami właśnie z okolic pach. Jeżeli zatem do tej pory stosowano pęsetę, depilator albo wosk, należy przez najbliższe kilka dni odstawić te metody. Trzy tygodnie przed zabiegiem powinno się także zrezygnować z jakichkolwiek maści i kremów, w których znajdują się witamina C, a także kwasy owocowe oraz retinoidy. Z kolei dwa tygodnie przed zabiegiem trzeba odstawić leki, które powodują skutki uboczne w postaci uczulenia na światło. Nie można również stosować takich ziół, jak dziurawiec oraz nagietek.  Tydzień przed depilacją nie stosujemy już żadnego peelingu pach, ani kremów do depilacji.

 

Dzień przed zabiegiem lightsheer

Dzień przed depilacją należy dokładnie ogolić swoje pachy maszynką jednorazową. Ważne, by podczas tej czynności nie doprowadzić do jakiegokolwiek zadrapania, podrażnienia. Skóra ma być nienaruszona. W dniu depilacji nie można niczym smarować pach, ani stosować żadnych kosmetyków. W gabinecie z pomocą lasera zostanie przeprowadzona depilacja. Przez około tydzień po zabiegu może występować zaczerwienienie skóry i obrzęk. Nie powinno korzystać się z sauny ani używać środków, których składnikiem jest alkohol.

Efekty depilacji lightsheer

Trwała depilacja pach za pomocą sprzętu laser lightsheer Katowice trwa około 4-6 zabiegów w zależności od stanu włosa i kondycji hormonalnej organizmu. Warto pamiętać o tym, aby informować personel o jakich kolwiek pytaniach i wątpliwościach związanych z depilacją laserową. FIZJODIET Medical SPA dysponuje najnowszym laserem lightsheer Katowice!

 

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

 

 

Specjalista Depilacja laserowa Katowice

mgr Małgorzata Budziosz

 

Oceń nas

Author Info

Depilacja laserowa Katowice