Depilacja laserowa brzucha

Depilacja laserowa brzucha

Depilacja laserowa brzucha

Coraz częściej to właśnie mężczyźni pozostają stałymi bywalcami salonów kosmetycznych oraz gabinetów kosmetycznych, w których można przeprowadzić depilację różnych części ciała. Przyczyną jest oczywiście nadmierne, a także gęśty i dosyć twardy zarost, który potrafi podrażniać skórę, ale również przyczynia się do problemów z zachowaniem higieny, nadmiernej potliwości, czy właśnie powstawania trądziku. By raz na zawsze pozbyć się tych dolegliwości, warto skorzystać z zabiegu, którym jest depilacja laserowa brzucha.

 

Metoda ta pozwala na stałe usunąć niepotrzebne włoski, a jednocześnie nie spowodować żadnego podrażnienia skóry, które podczas golenia skóry zwykłą maszynką jednorazową potrafi być dosyć uciążliwe. Okolice brzucha depiluje się laserem diodowym. Praktycznie nie sprawia od żadnego bólu, a po zastosowaniu go w kilku powtarzających się seriach można całkowicie zapomnieć o jakichkolwiek włoskach na brzuchu. Depilacja tej części ciała obejmuje białą linię na brzuchu, wzdłuż której włoski pojawiają się najczęściej. Prowadzi ona od wzgórka łonowego aż do biustu, klatki piersiowej. Zabieg, jak już wcześniej wspomniano, nie boli. To bardzo ważne szczególnie w przypadku osób, które są dosyć wrażliwe na ból. Brzuch jest dosyć mocno unerwionym miejscem, w którym stosowanie tradycyjnych metod depilacji przysporzyłoby bardzo uciążliwych i nieprzyjemnych dolegliwości.

 

Niektórych może zaskoczyć, wręcz odstraszyć dosyć wysoka cena za zabieg depilacji laserem w okolicach brzucha. Trzeba jednak podejść do szacunków racjonalnie. Tak naprawdę jest to koszt praktycznie jednorazowy. Już nigdy więcej nie będzie trzeba liczyć się z przeznaczeniem takiej kwoty na depilację. Gdybyśmy w dalszym stopniu korzystali tylko z tradycyjnej maszynki do golenia, w ciągu całego życia wydalibyśmy na taki sprzęt znacznie większe sumy. Lepiej zainwestować raz, a cieszyć się efektami na wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cenową. 

 

Specjalista Gabinetu Depilacja laserowa Katowice

mgr Małgorzata Budziosz

 

 

 

 

 

Oceń nas

Author Info

Depilacja laserowa Katowice