Depilacja laserowa brody

Depilacja laserowa brody

Depilacja laserowa brody

Broda to jedna z najczęściej golonych przez mężczyzn powierzchni. Panowie usuwają bądź przycinają zbędne lub nieestetyczne owłosienie nawet kilka razy w tygodniu. W przypadku mężczyzn zarost nie stanowi większego problemu – wręcz przeciwnie. Odpowiednio zadbany podkreśla charakter danej osoby. Niestety, zdarza się, że owłosienie pojawia się również u kobiet. Kluczem do sukcesu w zakresie szybkiej redukcji nieestetycznych włosków jest depilacja laserowa. Zabiegi depilacji laserowej obejmują permanentne usuwanie zbędnego owłosienia nie tylko z okolicy ust (wąsik) czy z baczków, ale również z przestrzeni policzków oraz brody, a także z uszu.

Depilacja laserowa brody a inne metody

Usuwanie włosków z brody metodami tradycyjnymi nie jest rzeczą przyjemną. Długotrwałość tego procederu sprawia, że większość z panów poddaje się już po kilku sesjach w łazience. W przypadku pań problem jest nieco większy. Maszynka, wosk, krem do depilacji, a nawet pęseta – wszystko to sprawia, że włoski znikają jedynie na pewien czas. Gdy się ponownie pojawiają są większe, grubsze i bardziej wyraziste. Depilacja laserowa to zabieg dedykowany zarówno przedstawicielkom płci pięknej jak i panom, którzy nie chcą posiadać owłosienia na twarzy, w tym na brodzie.

Depilacja laserowa brody – komfort i oszczędność czasu

Depilacja laserowa to jeden z najbardziej komfortowych zabiegów mających na celu trwałą redukcję owłosienia z wybranego miejsca. Ta tania, a zarazem wygodna i skuteczna metoda cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Sesja zabiegowa trwa krótko, a brak skutków ubocznych sprawia, że zaraz po wizycie u specjalisty można powrócić do codziennych obowiązków. Aby całkowicie pozbyć się owłosienia z brody wymagana jest pełna kuracja składająca się z co najmniej trzech zabiegów.

 

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

Joanna Gabor

Specjalistka gabinetu Depilacja laserowa Katowice

 

Oceń nas

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA