Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini

Co warto wiedzieć o depilacji laserowej bikini laser

Kobiety współczesnego świata coraz bardziej zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest depilacja, również miejsc intymnych. Oczywiście w przypadku większości przedstawicielek płci pięknej przemawia do nich aspekt estetyczny, ponieważ brak owłosienia w okolicach bikini znacznie lepiej się prezentuje, pozwala także na przyodzianie nawet skromnego i dosyć skąpego stroju kąpielowego, czy bielizny. Niemniej jednak drugą ważną kwestią, która ma tutaj znaczenie, jest łatwiejszy sposób utrzymania higieny intymnej.

 

Depilacja laserowa bikini – różne możliwości

Depilacja laserowa bikini rozpatruje dwie możliwości, z których najczęściej korzystają klientki salonów oferujących takie usługi. Pierwszym wariantem jest eliminowanie włosków do linii bikini. Można także zdecydować się a drugą opcję, którą stanowi depilacja również głębokich okolic intymnych, czyli pozbywanie się całkowicie owłosienia z tych okolic. Ten drugi rodzaj przeprowadza się w wariancie brazylijskim, czyli usunięcie owłosienia z całych miejsc intymnych, a także pozostawienie niewielkiego paska włosków aż do wzgórka łonowego. W przypadku depilacji hollywoodzkiej usuwa się owłosienie całkowicie, pozostawiając skórę gładką. Można także skorzystać z trzeciej propozycji depilacji. Jeżeli kobiety cenią sobie komfort z powodu usuniętego nadmiernego owłosienia, lecz nie chcą się go całkowicie pozbywać, mogą zastanowić się nad depilacją francuską. Włoski formuje się w trójkąt albo prostokąt, a całkowicie usuwa się je tylko w miejscach, w których bielizna ich już nie zakryje.

 

Efekty depilacji laserowej bikini

Decydując się na depilację laserową w okolicach bikini, możemy praktycznie na stałe usunąć owłosienie, które w nadmiarze potrafi być bardzo kłopotliwe i przyczyniać się do dyskomfortu również podczas dbania o higienę osobistą. Aby zabieg był całkowicie skuteczny, ważne jest systematyczne przystępowanie do kolejnych serii zabiegów w regularnych odstępach czasu. Najlepszych efektów można spodziewać się już po około 4 lub 5 seriach. O tym, ile czasu musi minąć pomiędzy poszczególnymi sesjami, decyduje kosmetolog na podstawie stanu owłosienia i kondycji hormonalnej organizmu.

Szukasz informacji o depilacji laserowej pach? Zapraszamy tutaj

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

 

Specjalista gabinetu Depilacja laserowa Katowice

mgr Magłorzata Budziosz

 

 

Oceń nas

Author Info

Depilacja laserowa Katowice