Depilacja laserowa białej linii

Depilacja laserowa białej linii

Depilacja laserowa białej linii

Większość z nas nie tylko nie wie co to jest biała linia, ale również nie zdaje sobie sprawy z faktu, że miejsce to można golić. Za białą linię przyjmuje się obszar pomiędzy pępkiem, a wzgórkiem łonowym. Kwestia depilacji tej powierzchni odnosi się przede wszystkim do pań – rzadziej do panów – które zmuszone są borykać się z niewielkim, wąskim paskiem ciemnych włosków, wyznaczającym oś symetrii ciała. Nie da się ukryć, że nawet niewielkie włoski w tymże miejscu mogą być bardzo uciążliwe. Golone w sposób tradycyjny – maszynką, woskiem, golarką, kremem – odrastają znacznie mocniejsze, gęstsze oraz ciemniejsze.

Klasyczne metody depilacji białej linii pozwalają pozbyć się problemu nieestetycznych włosków jedynie na krótki czas. Jeżeli zależy nam na trwalszych aniżeli dwa dni rezultatach możemy zdecydować się na wosk bądź pastę cukrową. Niestety, w ich przypadku również zmuszeni jesteśmy powtarzać zabieg raz na kilka tygodni.

 

Efektywna depilacja laserowa białej linii

Najbardziej efektywną metodą trwałej niwelacji włosków na brzuchu oraz na tzn. białej linii jest oczywiście depilacja laserowa. Seria zabiegów składająca się z około trzech – czterech wizyt pozwala cieszyć się maksymalnie trwałym efektem przez wiele długich lat. Depilacja laserowa wykonywana przy użyciu wysokiej klasy, renomowanego sprzętu umożliwia całkowite pozbycie się nieestetycznych włosków. Sam czas wykonania sesji depilacji laserem diodowym jest krótki. Jako że zabieg nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi bądź podrażnieniami skóry, po wizycie można bez większych przeszkód wrócić do codziennych obowiązków.

Depilacja laserowa białej linii sprawdzi się zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Zależnie od indywidualnych potrzeb może być łączona z depilacją całego brzucha.

Polecane artykuły:

  1. Depilacja laserowa: Dlaczego warto?
  2. Porównanie metod depilacji
  3. Jak działa laser lightsheer?

Joanna Gabor

Specjalistka gabinetu Depilacja laserowa Katowice

Oceń nas

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA